kociaki

Koty brytyjskie w naszej hodowli

Lancer Amazing Aisha*PL

Status: w nowym domku
  • Płeć: kocur
  • Kolor: BRI a (niebieski)
  • Data urodzenia: 20 kwietnia 2011
  • Przynależność: Miot L

Parę słów o kociaku...

koty  NIEBIESKIE 12 DNI

 

Lexus, Lancer, Luivita of Amazing Aisha*PL- mamy 12 dni

Wiesci z Nowego Domku...

Lancer również przesyła ciepłe myśli, w noc wigilijną wreszcie miał okazję powiedzieć co o swojej służbie myśli:))
-SĄ LENIWI !!
nie wstają o świcie ,zeby sie ze mną pobawić, choć ja tak baaaaardzo głośno o to miaukolę . Nawet kiedy pańcię obudziłem parę dni temu dużo wcześniej, o 1,00 w nocy wskakując na nią znienacka, też nie bawiła się ze mną . Ale śmiesznie zapiszczała :) a potem głośno do mnie mówiła. ZA GłOŚNO ! to, że nie rozumię , nie znaczy ,że jestem głuchy, nie?
-SĄ MAŁO INTELIGENTNI
no ile razy będę im mówił, że NIE BĘDĘ jadł nic nowego. A te dwunogie wciąż mi dosypują jakieś paskudztwa. A to dla brytyjczyków, a to z Hillsa dla dorosłych.. myślą, że nie poznam, he,he. Wyciągam z miseczki, rozwłóczam po mieszkaniu - niech sprzątają ! . Nie ze mną te numery Bruner !
- SĄ SAMOLUBNI
sami chodzą na strych, a mnie tam wcale a wcale nie chcą wziąć. Pewnie ,ze jestem od nich sprytniejszy i czasem udaje mi się . Startuję jak torpeda ! a tam tak fajnie... dużo belek.. i kurzu... zaraz pańcia bawi się ze mną w berka ! Gonimy się ! tylko nie wiem , czemu pańcia wcale się przy tym nie śmieje... a zawsze się śmieje, jak się bawimy...
-SĄ MAŁO KREATYWNI
nie chcą ZROBIĆ mi nowych zabawek. I co z tego ,że mam ich dużo?! ale mi się znudziły.... pańcia mówi, że mi nie warto kupować , bo i tak się nimi nie bawię. Nie ma miejsca na nie.. też coś ! a na swoje książki to ma miejsce?!
No i po tych wyznaniach, kocio zasnęło, a ja jeszcze raz:
Niech taneczny, lekki krok,
Będzie z Panią cały rok,
Niech prowadzi Cię bez stresu,
Od sukcesu do sukcesu.

Pozdrawiam..Wiesia

Galeria filmowaClick to Watch VideoClick to Watch VideoClick to Watch VideoClick to Watch VideoClick to Watch VideoClick to Watch VideoClick to Watch VideoClick to Watch VideoClick to Watch VideoClick to Watch VideoClick to Watch VideoClick to Watch VideoClick to Watch Video