kociaki

Koty brytyjskie w naszej hodowli

Very Lucky Amazing Aisha*PL

Status: w nowym domku
  • Płeć: kocur
  • Kolor: BRI a (niebieski)
  • Data urodzenia: 26 lipca 2013
  • Przynależność: Miot V

Parę słów o kociaku...

kot niebieski Very Lucky ze swoją młodą Pańcią. 
W objęciach Pańci.

W objęciach Pańci.

Laura i niebieski Very Lucky

Laura i niebieski Very Lucky

i maluszek pojechał…. Nasz niebieski kocurek Very Lucky już jest w nowym domku

Zamieszkał u Pani Doroty, Pana Łukasza i małej dziewczynki Laury i jej małym kotkiem Leoem. Fajnie, że  Very Lucky będzie miał  z kim się bawić i łobuzować.

Nie ma to jak dwa ” kotecki ”  Koty Brytyjskie ico

 

 

Wiesci z Nowego Domku...

Pani Małgosiu Lucky zadomowił się na całego. Mogę śmiało powiedzieć ze 2 kotki to mniej niż 1 ;) kiedy śpią to poprostu ich nie ma,a kiedy są aktywne to brykają razem albo spacerują. Pięknie się sobą zajmują. Lucky lubi sie przytulac- lgnie do każdego z nas kiedy chce zeby go miziać :) kochany maluszek! ..... Lucky to moj kompan w pracach domowych chodzi za mną krok w krok a kiedy wracam to nawet kurtki nie mam czasu zdjąć bo od razu mizianie musi byc ...
„.. Lucky coraz większy, oczy ma cudne – pomarańczowe, śpi przy mnie cały czas,przy głowie… Jakby czuł że coś mi dolega…Poza tym obdarzył Laure ogromnym zaufaniem-nigdy nie odchodzi od niej, pozwala jej się nosić kiedy tylko ona ma na to ochotę i nawet towarzyszy jej w zabawach- ostatnio woziła go po domu na poduszce udając pociąg… A on sobie leżał zadowolony … Pozdrawiamy serdecznie i jeszcze raz Wszystkiego co najlepsze od naszej piątki”
"..Pani Małgosiu Very Lucky rośnie niesamowicie, Leon przy nim jest poprostu mały , miedzy nimi nadal przyjaźń i zgoda, nie ma żadnego problemu. Solidarnie przychodzą do mnie o 6.30, szturchają i biegną do kuchni. Lucky nadzwyczaj lubi ludzi, szczególnie tych malutkich, byliśmy w szoku że nie uciekł, kiedy mój chrzesniak był u nas, nawet Leon wyszedł z ukrycia po jakimś czasie w ślad za Luckym. Dumni jesteśmy, tymbardziej że robi ogromne wrażenie na naszych gościach – piękny kot. Chciałam tak krótko napisać co u nas, bo jakby nie było koty u nas na topie cały czas. Laura kocha je bardzo, a one widać odwzajemniają i to nie prawda że tylko pies jest prawdziwym przyjacielem człowieka… Bo jak wytłumaczyć sytuacje kiedy wchodzimy z Laurą do jej pokoju przed snem, a obaj siedzą na szafce nocnej i czekają żeby położyć ją spać, po czym wracają ze mną do salonu i grzejemy razem kanapę hihi… Pozdrawiamy serdecznie "
"… Pani Małgosiu juz wiem skad nazwa hodowli hihi brytki sa naprawde amazing Very Lucky jest niesamowity- albo taki „udany” albo one wszystkie takie hihi przytulak niesamowity, ma takie momenty ze przez 30 min przytulanie non stop, co najlepsze upodobał sobie moja twarz hihi wiec tak lezymy i wzdychamy do siebie kilka razy dziennie … "

Dorota

Galeria filmowa

[cvg-gallery galleryId=’29’ mode=’showcase’ /]