kociaki

Koty brytyjskie w naszej hodowli

Very Lucky Amazing Aisha*PL

Status: w nowym domku
  • Płeć: kocur
  • Kolor: BRI a (niebieski)
  • Data urodzenia: 26 lipca 2013
  • Przynależność: Miot V

Parę słów o kociaku...

kot niebieski Very Lucky ze swoją młodą Pańcią. 
W objęciach Pańci.

W objęciach Pańci.

Laura i niebieski Very Lucky

Laura i niebieski Very Lucky

i maluszek pojechał…. Nasz niebieski kocurek Very Lucky już jest w nowym domku

Zamieszkał u Pani Doroty, Pana Łukasza i małej dziewczynki Laury i jej małym kotkiem Leoem. Fajnie, że  Very Lucky będzie miał  z kim się bawić i łobuzować.

Nie ma to jak dwa ” kotecki ”  Koty Brytyjskie ico

 

 

Wiesci z Nowego Domku...

Pani Małgosiu Lucky zadomowił się na całego. Mogę śmiało powiedzieć ze 2 kotki to mniej niż 1 ;) kiedy śpią to poprostu ich nie ma,a kiedy są aktywne to brykają razem albo spacerują. Pięknie się sobą zajmują. Lucky lubi sie przytulac- lgnie do każdego z nas kiedy chce zeby go miziać :) kochany maluszek! ..... Lucky to moj kompan w pracach domowych chodzi za mną krok w krok a kiedy wracam to nawet kurtki nie mam czasu zdjąć bo od razu mizianie musi byc ...
„.. Lucky coraz większy, oczy ma cudne – pomarańczowe, śpi przy mnie cały czas,przy głowie… Jakby czuł że coś mi dolega…Poza tym obdarzył Laure ogromnym zaufaniem-nigdy nie odchodzi od niej, pozwala jej się nosić kiedy tylko ona ma na to ochotę i nawet towarzyszy jej w zabawach- ostatnio woziła go po domu na poduszce udając pociąg… A on sobie leżał zadowolony … Pozdrawiamy serdecznie i jeszcze raz Wszystkiego co najlepsze od naszej piątki”
"..Pani Małgosiu Very Lucky rośnie niesamowicie, Leon przy nim jest poprostu mały , miedzy nimi nadal przyjaźń i zgoda, nie ma żadnego problemu. Solidarnie przychodzą do mnie o 6.30, szturchają i biegną do kuchni. Lucky nadzwyczaj lubi ludzi, szczególnie tych malutkich, byliśmy w szoku że nie uciekł, kiedy mój chrzesniak był u nas, nawet Leon wyszedł z ukrycia po jakimś czasie w ślad za Luckym. Dumni jesteśmy, tymbardziej że robi ogromne wrażenie na naszych gościach – piękny kot. Chciałam tak krótko napisać co u nas, bo jakby nie było koty u nas na topie cały czas. Laura kocha je bardzo, a one widać odwzajemniają i to nie prawda że tylko pies jest prawdziwym przyjacielem człowieka… Bo jak wytłumaczyć sytuacje kiedy wchodzimy z Laurą do jej pokoju przed snem, a obaj siedzą na szafce nocnej i czekają żeby położyć ją spać, po czym wracają ze mną do salonu i grzejemy razem kanapę hihi… Pozdrawiamy serdecznie "
"… Pani Małgosiu juz wiem skad nazwa hodowli hihi brytki sa naprawde amazing Very Lucky jest niesamowity- albo taki „udany” albo one wszystkie takie hihi przytulak niesamowity, ma takie momenty ze przez 30 min przytulanie non stop, co najlepsze upodobał sobie moja twarz hihi wiec tak lezymy i wzdychamy do siebie kilka razy dziennie … "

Dorota

Galeria filmowaClick to Watch VideoClick to Watch VideoClick to Watch VideoClick to Watch VideoClick to Watch VideoClick to Watch VideoClick to Watch VideoClick to Watch VideoClick to Watch VideoClick to Watch VideoClick to Watch Video